Styrelsen Avesta Vatten

Vi sitter i styrelsen för Avesta Vatten och Avfall AB

Patrik Sundin ledamot ordf
Tel 0226 - 64 59 68
E-post: patrik.sundin@avesta.se


Anna Perman ledamot vice ordf 
Tel 072 - 142 97 20
E-post: anna.perman@avesta.se

Tord Birgersson ledamot
Tel 070 - 644 59 13
E-post: tord.birgersson@avesta.se

Maarit Hessling ledamot
Tel 070 - 510 54 51
E-post: maarit.hessling@avesta.se

Jan-Olof Källström ledamot
Tel 070 - 514 41 98
E-post: jan-olof.kallstrom@avesta.se

Suppleanter

Stefan Steen
E-post: stefan.steen@avesta.se

Irja Thofvesson
E-post: irja.thofvesson@avesta.se

Josefin Heed
E-post: josefin.heed@avesta.se

Peter Albinsson
E-post: peter.albinsson@avesta.se

Eric Karlsson
E-post: eric.karlsson@avesta.se